رستومارک

خدمات رستومارک

ما دقیقا در رستومارک چیکار میکنیم ؟

آموزش کافه داری و رستوران داری

ما در رستومارک با توجه به رسالت خود که همانا بالا بردن سطح کیفی مدیریت و اداره رستوران ها و کافه هاست، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی عمومی و اختصاصی برای مدیران رستوران ها و کارکنان آنها می نماییم.
این آموزش ها به صورت حضوری و غیر حضوری( آنلاین و فیلم ضبط شده) بوده که شما می توانید برای ثبت نام و شرکت در دوره های آموزشی و یا خرید فیلم ضبط شده دوره ها، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

طراحی و راه اندازی پروژه مجموعه های غذایی

تخصص ما راه اندازی مجموعه های غذایی مانند رستوران ،کافه ، بیرون بر و … و همینطور کمک به بروزرسانی و افزایش فروش و بازاریابی و در نهایت سیستم سازی رستورانها و کافه است ، رستو مارک شیوه ای نوین رستوران داری و کافه داری را به شما آموزش می دهد.

خدمات مشاوره

بسیاری از مجموعه های غذایی، از جمله رستوران ها و کافه ها پس از راه اندازی و در مقاطع مختلف زمانی، با توجه به مشکلات و مسائلی که در این صنف وجود دارد، احتیاج به مشاوره، راهنمایی و کوچینگ دارند.
در همین راستا گروه تخصصی رستومارک اقدام به ارائه خدمات مشاوره و کوچینگ در حوزه های مختلف مانند مدیریت، فروش، بازاریابی و حتی سیستم سازی می نماید.
این جلسات مشاوره و کوچینگ هم بصورت حضوری و هم بصورت غیر حضوری( آنلاین یا تلفنی) برگزار می شود و شما می توانید از طریق لینک زیر نسبت به گرفتن نوبت مشاوره اقدام نمایید.